Android için periscope indir

Çıktığı günden bu yana çok sayıda kullanıcıya ulaşan Periscope sosyal medyayı sallamaya devam ediyor. Özellikle son yıllarda birçok kişinin kullandığı sosyal medya araçlarından bir tanesi olan Twitter’a ait olan bu uygulamada kullanıcılar canlı olarak kendi görüntülerini çekebiliyor ve çekmiş oldukları görüntülerini kendi listesinde bulunan arkadaşları ile paylaşabiliyorlar. Periscope indir android, hem ios hem de android cihazlar için desteği olan bir uygulamadır. İlk önceleri sadece ios cihazlarda kullanılabilen uygulama için sonradan android desteği de getirilmiştir. Uygulamanın en büyük özelliği akıllı cep telefonlarınızı kullanarak istediğiniz zaman canlı yayın yapabilme ve bu yayını aynı anda arkadaşlarınız ile paylaşılabilmesine olanak tanımasıdır. Aynı şekilde kullanıcılar tarafından yapılan canlı yayınlarda rahatlıkla uygulama üzerinden izlenebilmektedir. ” sizde tüm bunları yapmak için hemen periscope indir “

Periscope android uygulaması varsayılan olarak kullanıcıların çekmiş oldukları canlı yayınları direkt olarak paylaşır. Ancak kullanıcılar istedikleri takdirde sadece kendi istedikleri ya da kendi arkadaş listesindeki kişileri seçerek canlı yayınlarını yapabilirler. Takip edilen kişilerden herhangi bir tanesi canlı yayın yapmaya başladığı zaman uygulama kullanıcıları sesli olarak uyarır ve böylece canlı yayın izlenebilir. Twitter’in kullanıcıları için sunduğu önemli ayrıcalıklardan bir tanesi olan Periscope uygulamasını kullanan kişi sayısı her geçen gün giderek artıyor.

Periscope Andorid Uygulamasının Özellikleri

 Android cihazlar için de oldukça kolay bir kullanıma sahip olan Periscope android uygulaması Google Play üzerinden rahatlıkla indirilebiliyor. Uygulamanın android sürümündeki dikkat çekici özelliklerden bir tanesi canlı yayınlara kalındığı yerden devam edilebiliyor olmasıdır. Uygulamanın tüm özelliklerinden faydalanmak için uygulamayı akıllı cep telefonlarınıza ya da tabletlerinize indirmeli ve arkasından kendiniz için bir üyelik oluşturmalısınız. Sonrasına almış olduğunuz üyelik ile birlikte giriş yapabilirsiniz. Canlı yayınıza başlamak için ise ekranın tam orta kısmında yer alan kamera simgesine dokunmanız ve Star broadcast alanına giriş yapmanız yeterlidir. Ayrıca canlı yayınızı izleyen kişilerin yayının nerede çekildiğini öğrenmesi için konumuzu da belirtebilirsiniz. Tüm bu özelliklerden faydalanarak uygulamayı kullanmak isterseniz en kısa sürede kendinize ios ya da android akıllı bir cihaz alabilirsiniz.

Samsung , Casper , Lenova , LG , Nexus , HTC , Sony , general mobile..bütün android cihazlar için periscope indir